Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Tento vojenský klub je pro lidi, kteří uvažují o budoucí kariéře profesionálního vojáka nebo o vstupu do aktivních záloh a chtějí si na vlastní kůži vyzkoušet třeba i jen základy vojenského řemesla. To však není podmínkou členství. Členem se můžete stát i z čistého zájmu, záliby či ze sympatie k armádě.

Zájemce o právoplatné členství v klubu nastupuje do přijímacího řízení jako kadet. Přijímací řízení probíhá ve formě různých cvičení, přežití a dalších společných akci kde je radou velících posuzován a hodnocen. Doba přijímacího řízení není časově omezena. Zájemce ukončí přijímač tehdy, kdy prokáže radě velících svoje kvality, odhodlanost a spolehlivost. Oficiálním ukončením přijímacího řízení je zájemcovi (kadetovi) udělena hodnost vojína a dostává právo nosit na uniformě klubové rozlišení v podobě nášivky.

Jako člen klubu je každý povinen nosit na uniformě klubovou nášivku, pokud není ve služebním vztahu s armádou ČR, kde musí nosit označení svého útvaru.


Co nabízíme:

1) příprava dobrovolníku na vojenskou kariéru

2)  návštěvy vojenských přehlídek apod.

3) simulovaný bojový výcvik s airsoftovými zbraněmi

4) výuka taktiky

5) kurzy sebeobrany

6) kariérový postup v rámci klubu

7) zvyšováni tělesné kondice

8) znalost techniky a zbraní,systému AČR a NATO

9) výjezdy s a proti ostatním podobně zaměřeným klubům

 

Naše požadavky:

1) vážný zájem

2) minimální věk 15let

3) úcta k nadřízeným

4) dostatek volného času

5) nejlépe bydliště okolo Teplic (není podmínkou)

Pokud i Vy máte vážný zájem se stát členem našeho sdružení, splňujete a souhlasíte s našimi základními podmínkami, můžete kontaktovat velitele nebo jeho zástupce na uvedené údaje viz položka KONTAKTY.